Somalia

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Somalia

Nieruchomość na sprzedaż w Somalii

Somalia jest państwem wschodnioafrykańskim położonym w rogu Afryki. Graniczy z Dżibuti na północy, Etiopią na zachodzie i Kenią na południowym zachodzie.

Jej stolicą jest Mogadiszu.

Sytuacja na somalijskim rynku nieruchomości nie jest łatwa ze względu na wojny domowe w kraju od 1991 r., Ale mimo to jest to jeden z rozwijających się sektorów gospodarki somalijskiej.

Jeśli szukasz nieruchomości na sprzedaż w Somalii, kluczowe czynniki popytu na rozwój nieruchomości obejmują stabilność polityczną, która stworzyła sprzyjające środowisko iw rezultacie przyciągnęła cudzoziemców do zakupu nieruchomości na sprzedaż w Somalii.

Istnieją różne możliwości inwestycyjne w sektorze dzięki wzrostowi budowy nieruchomości mieszkalnych i mieszkań oraz innych pomieszczeń.

Dla tych, którzy chcą kupić nieruchomość na sprzedaż w Somalii, powrót pokoju i utworzenie rządu federalnego przyniosły stabilność gospodarce, co oznacza, że ​​obszar jest bezpieczny dla inwestycji długoterminowych. Rząd inwestuje w infrastrukturę, taką jak drogi, linie kolejowe, porty i szlaki komunikacyjne.

Najciekawsze miasta z punktu widzenia rynku nieruchomości i liczby nieruchomości na sprzedaż w Somalii to Berbera, Mogadiszu i Bosaso.

Miasto Berbera jest ściśle związane z jego handlową przeszłością, a miasto jest nadal znane jako główny port rogu Afryki.

Mogadishu jest stolicą, oferuje kilka możliwości sprzedaży nieruchomości w Somalii, ale sytuacja nie jest jeszcze łatwa, a oferta nie jest zbyt szeroka.

 Bosaso jest bardzo tętniącym życiem miastem, ma około 700 000 mieszkańców i stale rośnie.

Zbudowano nowe szkoły i infrastrukturę, a Dubaj przyczynił się do zainwestowania milionów dolarów w lokalne lotnisko.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB